Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Link title
el: Τίτλος συνδέσμου

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
