Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Link
hi: कड़ी

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
