Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Link title
it: Titolo del link

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: View block
it: Blocco vista
