Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Link
ja: リンク

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Layout
ja: レイアウト

en: Background color
ja: 背景色

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: View block
ja: ブロックを表示
