Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Link
ro: Legătură

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Layout
ro: Prezentare

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: View block
ro: Bloc de vizualizare
