Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Headline
da: Overskrift

en: Link title
da: Linktitel

en: Show pager
da: Vis pager

en: View block
da: Vis blok
