Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Link
ru: Ссылка

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Layout
ru: Макет

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: Show pager
ru: Показывать пейджер

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: View block
ru: Просмотр блока
