Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Link
cs: Odkaz

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Link title
cs: Název odkazu

en: View mode
cs: Režim zobrazení
