Layout Builder Enhancements (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Layout
fr: Mise en page

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Headline
fr: Titre principal

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Show pager
fr: Afficher la pagination

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: View block
fr: Voir le bloc

en: Region: @name
fr: Région : @name
