Layout Builder IPE (1.0.0-alpha11) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Layout
az: Şablon

en: Customize
az: Özəl

en: About
az: Haqqında

en: Break lock
az: Kilidi sındır

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək

en: Status message
az: Status mesajı

en: Section @section
az: Bölmə @section

en: The changes to the layout have been discarded.
az: Düzenə edilən dəyişikliklər ləğv edildi.

en: The layout has been reverted back to defaults.
az: Düzəliş defoltlara qaytarıldı.

en: Layout Builder tools
az: Layout Builder alətləri
