Layout Builder IPE (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Layout
he: פריסה

en: Customize
he: התאם אישית

en: Ok
he: בסדר

en: About
he: אודות

en: Break lock
he: שבור נעילה

en: Discard changes
he: ביטול שינויים

en: Status message
he: הודעת סטטוס
