Layout Builder IPE (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Break lock
bo: ཟྭ་གཏོར་བ

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
