Layout Builder IPE (1.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Customize
hi: अनुकूलित करें

en: Ok
hi: ठीक

en: About
hi: के बारे में

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
