Layout Builder IPE (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Customize
sv: Anpassa

en: About
sv: Om

en: Break lock
sv: Öppna lås

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Save Layout
sv: Spara layout

en: Section @section
sv: Sektion @section
