Layout Builder Kit (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (56 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Top
tr: En üst

en: Large
tr: Büyük

en: View
tr: Görüntüle

en: Modules
tr: Modüller

en: Text
tr: Metin

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Add block
tr: Blok ekle

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Bottom
tr: Alt

en: Custom
tr: Özel

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Medium
tr: Orta

en: System
tr: Sistem

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Revert
tr: Geri al

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Block ID
tr: Blok kimliği

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Image style
tr: Resim stili

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: "@block" block
tr: "@block" bloğu
