Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
