Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: None
lt: Joks

en: Section
lt: Sekcija

en: Region
lt: Sritis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Minimum
lt: Minimumas

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
