Layout Builder Limit (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
