Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
