Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: None
ca: Cap

en: Section
ca: Secció

en: Region
ca: Regió

en: Maximum
ca: Màxim

en: Minimum
ca: Mínim

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Status message
ca: Missatge d'estat
