Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Section
fi: Osio

en: Region
fi: Alue

en: Maximum
fi: Suurin

en: Minimum
fi: Pienin

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti
