Layout Builder Limit (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: None
sl: Brez

en: Region
sl: Regija

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Minimum
sl: Najmanj

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
