Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Region
el: Περιοχή

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: About
el: Περί

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
