Layout Builder Limit (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Section
oc: Seccion

en: About
oc: A prepaus

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
