Layout Builder Limit (1.0.0-beta5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: About
cs: Popis

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
