Layout Builder Modal (2.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Theme
fi: Teema

en: Options
fi: Valinnat

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Auto resize
fi: Automaattinen koonmuutos
