Layout Builder Modal (2.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Theme
gl: Tema

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Auto resize
gl: Adaptación automática
