Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད
