Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Theme
sl: Tema

en: Options
sl: Možnosti

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
