Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Theme
ta: தீம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
