Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง
