Layout Builder Modal (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Theme
tr: Tema

en: Options
tr: Seçenekler

en: Custom
tr: Özel

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik
