Layout Builder Overrides (2.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: About
da: Om

en: Manage layout
da: Administrér layout

en: Layout options
da: Layout indstillinger

en: Allow each @entity to have its layout customized.
da: Tillad at hver @entity får sit layout tilpasset.

en: Use Layout Builder
da: Brug Layout Builder
