Layout Builder Overrides (3.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Layout
ar: نَسق

en: About
ar: حول

en: Manage layout
ar: إدارة النَسق

en: Layout options
ar: خيارات النَسق

en: Layout Builder
ar: المُنسق

en: Use Layout Builder
ar: استخدم المُنسق
