Layout Builder Overrides (3.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Layout
az: Şablon

en: About
az: Haqqında

en: Manage layout
az: Maketi idarə edin

en: Layout options
az: Maket variantları

en: Allow each @entity to have its layout customized.
az: Hər @entity öz tərtibatını fərdiləşdirməyə icazə verin.

en: You must revert all customized layouts of this display before you can disable this option.
az: Bu seçimi deaktiv etməzdən əvvəl bu ekranın bütün fərdiləşdirilmiş planlarını geri qaytarmalısınız.

en: Use Layout Builder
az: Layout Builder istifadə edin
