Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Default
da: Standard

en: Theme
da: Tema

en: About
da: Om

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
da: Advarsel: Giv kun til betroede roller; denne tilladelse har sikkerhedsmæssige implikationer.

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Section @section
da: Sektion @section

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
