Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Theme
is: Þema

en: About
is: Um

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
