Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Theme
ja: テーマ

en: About
ja: アバウト

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ja: 警告: 信頼できる役割のみに与えてください。この権限はセキュリティへの影響があります。

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト

en: Section @section
ja: セクション @section

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
