Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
