Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Theme
oc: Tèma

en: About
oc: A prepaus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
