Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: Theme
ro: Temă

en: About
ro: Despre

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
