Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta10) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: About
te: గురించి
