Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta12) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Theme
az: Tema

en: About
az: Haqqında

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
