Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta12) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Theme
id: Tema

en: About
id: Tentang

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Section @section
id: Bagian @section

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
