Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta12) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Default
pt: Por defeito

en: Theme
pt: Tema

en: About
pt: Sobre

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Section @section
pt: Seção  @section

en: This icon will be used
pt: Este ícone será usado

en: Add blocks
pt: Adicionar blocos
