Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta12) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Theme
ta: தீம்

en: About
ta: பற்றி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
