Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
