Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta13) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Theme
et: Teema

en: About
et: Programmist

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: Weight for @title
et: @title kaal
