Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta5) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Theme
lv: Tēma

en: About
lv: Par

en: Weight for @title
lv: Svars @title
