Layout Builder Quick Add (1.0.0-beta5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Theme
sr: Тема

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
